Everest yürüyüş bilgi

Dış dünyaya Himalaya zafer açığa Everest bölgesinde doğu Nepal büyük yürüyüş hedef ve popülerlik açısından Annapurna bölgeye ikinci duruyor. Everest bölgesinde yürüyüş parkurları yakın muhteşem Mt götürecektir. Everest (8848 m); dünyanın en yüksek dağı. Ayrıca Nepal ve Sherpa dilinde Chomolungma Sagarmatha olarak bilinen, tüm dünyada pek çok insan için macera ve keşif için bir yer olmuştur.Everest yürüyüş bölgenin en Sagarmatha National Park altında korunmaktadır.
Everest bölgesi iki bölüme ayrılır, biri Solu, güneye alt, daha yeşil ve daha kalabalık kara ve başka bir varlık Khumbu, Everest çarpıcı, engebeli arazi ve çevresindeki tepeler ve vadiler glaciated ile bir etki alanı olmak. Bu yürüyüş bölgede yollar bazı dünyanın en yüksek Himalaya dağlarının muhteşem manzaralı insanı hayretler içinde bırakır. Uzak ve Tibet etkiledi manastır, yakın Sherpa kültür ve yaşam tarzı inceleme ve Çenebırakarak coğrafi ayarları ile karşılaşma bu yürüyüş bölgeden senin için kümülatif olacaktır.
Sert çevre koşullarına dolayı Everest bölgesinde yürüyüş sırasında uygun iklimlendirme sahip olmak gerekir. Everest ana kamp trek, Everest Kalapathar yürüyüş, Mani rimdu yürüyüş, Cho la geçiş yürüyüş, Gokyo göl yürüyüş, Everest panoramik manzaralı yürüyüş, Jiri Everest ana kampına yürüyüş gibi yürüyüş parkurları bölgenin en beğenilen olanlar bazılarıdır. Bölgedeki tüm popüler yollar çay evleri ve zâviye düzenlemeler var. Daha iyi bu muhteşem arazi için ayak ayarlamadan önce fiziksel ve zihinsel olarak hazır olmak için bu kesinlikle bir yorucu bir iştir. Dağ Trekking Himalaya dağlık hayallerinizi yaşamaya gezi seçiminden, size bütün zaman yardımcı olacaktır. Yani herhangi bir tereddütleri bir kenara koymak ve şimdi bize ulaşın.
Daha fazlasını görün: http://trekkinginmountain.com/everest-trekking # sthash.R4Dt97w4.dpuf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *